У нас – найвеселіші весілля. Полтава і Диканька гуляють у "Веселій садибі"

12.03.2018 Весілля

Які ж найважливіші характеристики повинен мати заклад, щоб свято дійсно вдалося якнайкраще, тобто, де і яким має бути ресторан для весілля. Полтава, як у будь-яке інше місто, має чимало достойних місць для весільної гулянки, тому при виборі залу. ресторану чи кафе для весілля значення має або сукупність всіх, разом взятих характеристик, або ж одна, притаманна саме конкретному місцю проведення, риса. 

У "Веселій садибі" – весілля. Полтава, Диканька гуляють весілля у нас.

Особливість №1 – розташування.

За цією характеристикою "Весела садиба" цілком відрізняється від багатьох міських закладів. Погодьтеся, що значно приємніше гуляти весілля за містом, проводячи багато заходів не в залі, а на свіжому повітрі. Відстань від Полтави – 20 км, від Диканьки – 12,5 км. Хіба ж не чудово проїхатися весільним кортежом спочатку міськими вулицями, щоб потім, минаючи привабливі українські краєвиди, опинитися в українському селі, де все оточення створить особливий дух весілля.   

Нижче на карті показано розташування "Веселої садиби".


Особливість №2 – кухня.

В кожному з ресторанів і кафе, які запрошують провести у них весілля, пропонують найрізноманітніші страви для весільного святкування. "Весела садиба" давно і активно представлена на ринку весільних послуг, тож у відношенні кухні випрацювано професійний, проте традиційний підхід для проведення українського весілля. Традиційний – означає багато, різноманітно і смачно. 

Серед страв переважають українські, як старовинні, притаманні місцевості, так і сучасні, які полюбилися нашим гостям.   

На весільному столі у "Веселій садибі" страви української і європейської кухні

Особливість №3 – два зали для різних за кількістю гостей весіль

Найпопулярнішим у "Веселій садибі"  приміщенням для проведення весіль є корчма, у якій можна з комфортом розмістити до 70 гостей, хоча були випадки, коли на весільному бенкеті у корчмі брало участь і 90 гостей. Зала корчми кондиціонується влітку, у неї є окремий зручний дворик, де можна гуляти і розважатися, а також вуличний танцювальний майданчик, який влітку ми накриваємо сіткою для захисту від спеки. 

Корчма – найбільша зала у "Веселій садибі" для весіль, розрахована на 70-90 осіб

Друге наше приміщення – "Шинок" для невеликих за кількістю гостей весіль. У залі шинка з комфортом може розташуватися до 25 гостей. Для гарного святкування є всі умови.

Шинок – зала для весіль до 25 осіб гостей

Особливість №4 – можливість проведення феєрверка

На весільному дійстві хочеться якнайбільше розваг і вражень, тому феєрверки стали одним з улюблених подій весільного свята. Проте, не багато місць проведення весілля мають можливість для феєрверків. Причини можуть бути різні. Це може бути заборона на проведення феєрверків, тому, наприклад, салют в Полтаві організувати складніше, або ж обставини, пов'язані з протипожежною безпекою. Буває й так, що біля закладу проведення свята банально немає місця, де б можна було постріляти петардами. 

У "Веселій садибі" ми надаємо таку можливість – організувати салют на радість гостям весільної церемонії. Звісно, при цьому ми обумовлюємо певне розташування для феєверку, дотримуючись правил безпеки, має значеня і час, коли феєрверк відбуватиметься. Попри всі ці необхідні заходи, всі бажаючі задовольняються і снопи яскравих іскор і світлові ракети стають окрасою весільного дійства.   

Салют на весілля

Особливість №5 – можливість принести свою їжу

 У "Веселій садибі" така можливість існує, хоча ми просимо гостей розуміти нашу відповідальність перед ними за їх безпеку. Ми дозволяємо пригощати гостей весілля власними продуктам певного виду і за умов попереднього контролю відповідальними особами якості цих продуктів. Зауважимо також, що для можливості принести свою їжу на весілля потрібне попереднє погодження з адміністрацією "Веселої садиби". 

Особливість №6 – парковка

"Весела садиба" розташована в центрі села Веселівка, навколо двору садиби багато місця, де можна припаркувати автомобілі чи автобуси на яких приїжджають гості. Звісно, за паркування плата не береться. Водночас, можна бути спокійними за збереження транспортних засобів: місцевість навколо безпечна, а всіх "не своїх" людей відразу помітно.   

Зручна парковка для весільного кортежу автомобілів біля "Веселої садиби"

Особливість №7 – наявність алкоголю

"Весела садиба" має офіційні ліцензії для продажу міцних і слабо алкогольних напоїв, а також пива. ЦІни помірні церез невеликі націнки, асортимент – широкий, в наявності завжди, так що можете бути спокійними і розраховувати на нас.

Особливість №8 – можливість свого алкоголю

Ми надаємо таку можливість для наших гостей. Звісно, після того, як відповідальні особи нашого ресторану переконаються доступними методами, що принесений алкоголь має належні якісні характеристики. Як і у випадку зі своєю їжею, потрібне попереднє погодження з адміністрацією можливості принести на весілля свій алкоголь.

Особливість №9 – номер для молодят у подарунок

У нас є чудова кімната для молодят, в якій можна провести щасливу першу шлюбну ніч. Широке зручне ліжко, душ з гарячою водою, кондиціонування, плаский телевізор, додатковий диван з столиком, чайний куточок – все це знаходиться в цьому номері.  Зауважте, "Весела садиба" надає такі умови для молодої пари БЕЗКОШТОВНО на їх першу шлюбну ніч.    

"Весела садиба": просторний комфортний номер для молодої пари на весіллі – у подарунок!

Більш детально розглянути пропоноване приміщення можна за цим посиланням. А для свідків, або батьків, або гостей, які приїхали здалеку, ми пропонуємо ще одну кімнату, де можна комфортно розміститися вчотирьох.  

А на ранок, ще до обіду молодим, чи гостям натопимо парну лазню!

Особливість №10 – способи оплати

За проведення весільного бенкету у "Веселій садибі" можна розрахуватися різноманітими способами: готівкою, безготівковою оплатою, або ж  з використання платіжної картки Visa чи Mastercard.

Особливість №11 – другий день весілля

Всі українці знають, що веселим буває не лише день весілля, а й другий день після нього, коли відбувається цікаве дійство з ряженими гостями. У "Веселій садибі" досить часто наші госі продовжують святкування і на наступний день. Ще б пак, їжі з учорашнього свята залишилося вдосталь, а гості, хоч і трохи втомлені, та проте не проти порозважатися ще. Переодягтися у фальшиву наречену і нареченого, доктора, поліцейського. Потягати новоспечену тещу в тачці і скупати її. У нас все це зручно робити, адже є територія і належний інструмент.   

До всього перерахованого можемо додати:

  • Якщо вам потрібні ведучий (тамада) весілля, музичний супровід, оформлення залу, запрошуємо вас переглянути пропозиції наших партнерів, фахівців індустрії організації свят.
  • У нас є професійна музична апаратура і мікрофони, яку можна орендувати для проведення свята.
  • Ви можете замовити для гостей чудову розвагу – розписати весільні пряники. Ми залюбки організуємо майстер-клас для вас. Більше інформації -– тут.    
  • Ви можете замовити готові чудові медові пряники ручної роботи, щоб подарувати гостям. Наприклад, такі.

Допоможе вам втілити все це в життя, щоб ваше свято дійсно стало незабутнім, наш адміністратор Ольга. 

Телефонуйте: 050 95-45-364. І додаткові телефони: 096 26-65-809, 066 79-02-218.

Запрошуємо всіх до нас на весілля: Полтава, Диканька, Шишаки, Миргород, всі інші міста і містечка – нумо до нас гуляти ваше найвеселіше весілля!