Як "Весела садиба" разом з іншими кафе і ресторанами Полтави полтавські галушки ліпила

09.12.2013 Статті

Мова в нашій "неновій новині" піде про те, як "Весела садиба", що під Полтавою, поблизу Диканьки, відзначилась у змаганні "Полтавські галушки". Кафе і ресторани Полтави, які взяли участь у конкурсі, були достатньо професійними і оригінальними. Але проте, "Весела садиба" все ж таки змогла завоювати в конкурсі "Полтавські галушки" номінацію "Найекстравагантніше оформлення"

Отже, наша конкурсна страва на конкурсі "Полтаські галушки" мала назву "Клейноди Посейдона". Як вона виглядала, можна скласти повне уявлення з фото:

Жодний ресторан чи кафе Полтави полтавські галушки з морепродуктами не приготує. Весела садиба, поблизу Диканьки може. Для конкурсу

Жодний ресторан полтавські галушки з морепродуктами не приготує, бо така начинка для галушок нетрадиційна. Але ж ми брали участь у конкурсі, тож мали чимось виділитися серед численних учасників.

Немало здивувалося і авторитетне журі, де смакував галушками сам міський голова Полтави Олександр Мамай (на фото - в центрі)

Жодний ресторан чи кафе Полтави полтавські галушки з морепродуктами не приготує. Весела садиба може. Для конкурсу, який оцінює міський голова Полтави Олександр Мамай

Ну, а спробувати справжні полтавські галушки запрошуємо до "Веселої садиби", що під Полтавою, поблизу Диканьки. З різними начинками і з підливою, пухкі і смачні - такі у "Веселій садибі" полтавські галушки, кафе з такими галушками ще треба пошукати. 

Приїжджайте до "Веселої садиби" поблизу Диканьки, а в разі потреби скористайтеся сторінкою "КОНТАКТИ".

Почитайте також про старовинний хутір поблизу Диканьки а також про те, чому саме у "Веселій садибі", серед усіх кафе і ресторанів Полтави з українською кухнею, треба скуштувати полтавські галушки.