Новорічні корпоративи у "Веселій садибі"

09.11.2017 Статті

Затишно, смачно і недорго - можливо, саме такі вимоги ставите і ви до місця проведення передноворічного корпоратива, на якому ваша організація підводить підсумки року і роздає подарунки.

Без зайвих слів хочемо представити можливості "Веселої садиби" для святкування веселої вечірки у компанії рідних колег.

Спершу - про приміщення.

Корчма "Веселої садиби" підійде для дружніх компаній числом до 80 осіб. Оздоблення в українському стилі створить приємну атмосферу, дерев'яні меблі забезпечать комфортне розташування за столами. В залі буде тепло, обігрів приміщення в зимовий час здійснюється на належному рівні. 

З додаткових вигод цього приміщення - наявність окремого двору для розваг і прогулянок, на якому є нічне освітлення. 

Для менших компаній числом до 25 осіб рекомендуємо шинок "Веселої садиби", оздоблений зі справжнім українським колоритом.  

У ньому так само затишно, а тепло не лише від батарей опалення, а ще й від печі, дрова до якої можуть підкидати і самі гості. 


  

В розпорядженні гостей шинка - цілий великий двір садиби, де можна і погуляти, і повеселитися, і пофотографуватися.

І кілька слів про не менш важливу складову свята - кухню

Як буває прикро, коли і місце вибрав, і гостей запросив, і а кухня закладу не вразила. Кухня "Веселої садиби" вас повинна порадувати не лише цінами, а й гарним смаком, свіжістю і чудовим оздобленням. Про неї можна почитати численні відгуки наших гостей. Та що там говорити, переконайтеся самі!

Коротше кажучи, якщо бажаєте, щоб свято відбулося, приїжджайте святкувати передноворічний корпоратив саме до "Веселої садиби". Ось телефон для замовлення: 

050 95-45-364

Маршрут доїзду 

До речі, якщо забажаєте залишитися на ніч після гучної гулянки, для вас є декілька зручних номерів: 3-місна кімната Над корчмою і 4-місна Світлиця.