Вечорниці у "Веселій садибі"

27.02.2014 Розважальні

Розважальна програма «Святкові вечорниці»

Ми пропонуємо цю програму колегам по роботі чи колективам друзів, що хочуть весело і пізнавально провести корпоратив з нагоди календарного чи професійного свята, або іншої важливої події.

Ювіляри та іменинники, наша програма – гарна можливість і для вас зняти з себе всі клопоти по організації особистого свята та подарувати незабутні спогади своїм гостям.

17.00 – Зустріч біля воріт

dsc05116.jpg

Наша святкова розважальна програма починається біля воріт «Веселої садиби», що розташована у старовинному козацькому хуторі, сучасному селі Веселівка за 25 км від Полтави. Частуємо гостей чарочкою домашньої під закуску і все це – під веселі пісні фольклорного колективу.

17.30-19.30 - Святкові вечорниці.

Ой, не прості будуть ці вечорниці, а особливі, адже гості зібралися не просто так, а з важливої нагоди. 

dsc05170.jpg

Саме їй і буде присвячено наше веселе дійство, впродовж якого, надаючи особливу увагу головному, будемо веселитися, танцювати і співати. Звісно, під добрячу українську закуску з чаркою чого хто забажає. Чи будуть музики? Звісно, що будуть, і не одні, а разом з гостинною шинкаркою, яка крім того, що весела і запальна, ще й на язичок гостра – за словом до кишені не полізе.

19.30 – 20.30 – Солодке продовження

Попрощаємося з музиками і продовження свята вже під сучасну музику – українську та світу. На столах з’являться народні солодощі – медовики, вергуни та інші смакотинки, які запиватимемо хто узваром, хто веселівським чаєм, хто медовим збитнем. Хто їстиме і питиме, а хто танцюватиме – розберетеся на місці. 

20.30-21.00 - Традиційний обряд прощання з дорогими гостями «На коня»

Вручення гостинців на пам’ять про гостини у «Веселій садибі».

А щоб дізнатися, як весело на на вечорницях у "Веселій садибі", ласкаво просимо переглянути це відео:


Вартість участі в програмі на одну особу уточнюйте на момент замовлення.

Всі заявки на відпочинкову програму «Святкові вечорниці» та інші організаційні питання вирішує відповідальний менеджер – Ольга, 

мобільний телефон: +38 050 95 45 364

Ласкаво просимо!


До теми: запрошуємо туристичні групи на майстер-клас по розпису полтавських фігурних пряників