Розпис полтавських пряників для тургруп

18.01.2016 Майстер-класи

Для тих, хто планує подорож туристичними шляхами України, зокрема Полтавщини. 

Історія полтавських медових пряників сягає у не таку вже сиву давнину, проте цій традиції вже понад двісті років. Поряд з сільською культурою виготовлення простих пряничків до Різдва, яка існувала на Полтавщині з давніх давен, виникла і культура міська, а саме - виготовлення фігурних медових пряників. 

Виготовляти і випікати такі прянички складніше і довше, та результат того вартий, адже фігурний медовий пряник багатий на різноманіття форм і начинок.

Полтавські майстри відродили давню традицію виготовлення фігурних медових пряників, зробивши свій творчий внесок у форми і техніку виготовлення.

Цей майстер-клас ми проводимо разом з нашим партнером - "Медовими ласощами "Веселяниками". 

Розпис полтавських медових пряників для тургруп, що подорожують Полтавщиною

Наші майстер-класи у "Веселій садибі", в першу чергу, будуть цікаві для туристичних груп, котрі подорожують Полтавщиною за маршрутом на Диканьку, Опішню, Гоголеве, Миргород. 

Пряники - давня традиція, яка побутувала та території Полтавщини з давніх-давен. 

Під час майстер-класу наші гості зможуть дізнатися багато цікавого про історію пряника, про способи, якими вони випікаються, яким чином пряники формуються.

Кожен зможе потримати в руках справжні дерев'яні форми для виготовлення пряників, адже полтавські медові пряники виготовляються вручну. 

Тривалість кожного майстер-класу - близько години. 

Проводить майстер-клас майстриня з виготовлення і оздоблення полтавських пряників, тому інформація буде цікавою і отримана з перших рук.

Для участі в майстер-класі з розпису полтавських медових пряників кожен учасник отримає все необхідне для їх розмальовування, і, звісно, сам пряник. 

Розмальований власноруч пряник учасники можуть забрати з собою в якості солодкого і смачного сувеніра.   

Учасники і всі гості зможуть також придбати інші, виготовлені майстринями "Медових ласощів "Веселяники" пряники. 

Це можуть бути пряники на згадку про Полтаву, Опішню, з назвами і образами цих міст, зображеннями українських символів та персонажів.

Вартість участі у майстер-класі з розпису полтавських медових пряників складе 55 грн. з особи, а взяти участь можуть одночасно колективи від 20 до 60 осіб.

Замовлення за телефоном: 050 95-45-364

А після майстер-класу запрошуємо гостей на обід, вечерю, чи прогулятися серед чудових споруд та краєвидів "Веселої садиби".