Сауна "Веселої садиби" - лазні недалеко від Полтави

03.12.2014 Лазня

Ми не будемо розповідати вам, що таке лазня, чи сауна. Переконані, що ви бували у багатьох лазнях, різновидів яких чимало по всьому світу.

Наша лазня відноситься до категорії руських (не плутати з "російскими") лазень, які відомі на Русі ще з давніх часів. Зокрема, про лазні є згадка у статуті київського князя Володимира Великого. Давня руська лазня була дерев’яною хатою на два відділення, одне з яких було роздягальною, інше – парильним відділенням. Топилася лазня кам’янкою, тобто піччю з камінням.

Лазня «Веселої садиби»

Приміщення лазні

Наша лазня має окремий вхід і складається з кількох приміщень: кімнати для роздягання, великої кімнати для відпочинку, душової, вуличної купелі і, звісно, парильної.

Кімната для роздягання  містить лавки і вішаки з дерева, з неї є вихід до обладнаного санвузла.

Кімната для відпочинку  - велика і затишна, обставлена зручними меблями для комфортного перебування. У приміщенні – телевізор з ефірними та інтернет каналами, куточок для чаювання,різні режими освітлення.

Парильня – достатньо велика для комфортного розміщення компанії до 6 осіб. Полиці, стіни і стелю зроблено з вільхи. 

p1340181.jpg

Піч у нашій парильні топиться дровами і обладнана парогенератором з фітоконтейнером. Пристрій дає можливість виробити велику кількість ароматизованого пару, який створює ефект руської лазні, тобто за температури 60-70С досягається вологість повітря від 40 до 60%.Хоча скажемо, що останнім часом ми практикуємо попереднє заварювання трави у дерев'яному відрі, звідки цей смачний ароматний чай можна хлюпати безпосередньо в парогенератор. 

Досить високі полиці ділять приміщення парильні на три зони: верхня – гаряча, де найвища температура і найбільша вологість, середня – помірна, нижня – ощадна. 

 Душова кімната знаходиться перед виходом з парильної, вона обладнана душовою системою та ємністю з шампунем для приємного і гігієнічного миття тіла після відвідання парильної.

Вулична купель розташована близько до парильної у неопальованому приміщенні. Зручні сходи, достатня глибина і розміри  сподобаються любителям контрастного купання.

Додаткові зручності нашої лазні

WI-FI – бездротовий доступ до Інтернету дозволить вам завжди перебувати на зв’язку з зовнішнім світом.

Гарячий чай з веселівських трав буде чекати на вас з початку перебування у лазні.

Трави для фітоконтейнера печі будуть заправлені ще до вашого заходу до парильні. Це може бути м’ята, меліса, материнка, або інші трави, які ми вирощуємо у дворі садиби.

Додаткові послуги у лазні

Рушники, простирадла, одноразові капці і шапочки можна замовити у разі потреби.

Віники дубові і березові, зручні для руки, є у наявності.

Вартість відвідання лазні «Веселої садиби» - 330 грн за годину при мінімальному замовленні - 2 год.. Кожна наступна година - 290 грн.

Додаткова інформація

Відвідати лазню можна за попереднім замовленням. Для цього запрошуємо Вас зателефонувати.3-місний номер для пар і родин "Над корчмою"

4-місний номер для родин чи компаній друзів "Світлиця"

Щоб замовити, телефонуйте: 067 5320815